17° C

Hotel

Hotel Europa położony jest w Giżycku nad samym brzegiem jeziora Kisajno. Naszym Gościom zapewniamy beztroski wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach, znakomitą kuchnię i serdeczną, domową atmosferę pobytu. Czyste powietrze, woda, niesamowite widoki oraz spokojne i bezpieczne miejsce to nie tylko doskonały wakacyjny odpoczynek ale również świetny pomysł na tak częstą w dzisiejszych czasach pracę w warunkach zdalnych. Serdecznie zapraszamy do naszej małej, mazurskiej Europy !

Plaża i pomost

Przy obiekcie znajduje się pomost, przy którym cumują statki. Na plaży do dyspozycji Gości leżaki oraz sprzęt pływający: rowery wodne, łodzie wiosłowe i kajaki. Tuż nad samym jeziorem miejsce na ognisko i grill.

Beach Bar - plaża Hotelu Europa

Serdecznie zapraszamy do naszego baru na plaży. Cudowna atmosfera, letni chillout nad samym brzegiem jeziora, ognisko, kiełbaski, leżaki, hamaki, zachód słońca, piasek, pachnąca latem trawa a nawet kamyki tworzą niezapomniany klimat. Do tego oczywiście zimny czeski Kozel, regionalny Kormoran i orzeźwiająca lemoniada (arbuzowa doskonała).

Pokoje dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Hotel jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych z dysfunkcją narządów ruchu. Posiadamy windę, drzwi główne - automatyczne, podjazd do hotelu. Obiekt bez barier architektonicznych: swobodne wejście do restauracji, sali sportowej, na taras. Ponadto posiadamy dwa pokoje typowo przystosowane z dużą łazienką, odpowiednio szerokimi drzwiami wejściowymi oraz do łazienki. Poza pokojami przystosowanymi, hotel w kilku dodatkowych pokojach ma zamontowane uchwyty w łazience. Na wyposażeniu hotelu są również krzesełka sanitarne pod prysznic.

pagLeft » pagRight »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij