-1° C

Hotel

Hotel Europa położony jest w Giżycku nad samym brzegiem jeziora Kisajno (zatoka Tracz). Naszym Gościom zapewniamy beztroski wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach, znakomitą kuchnię i serdeczną, domową atmosferę pobytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Plaża i pomost

Przy obiekcie znajduje się pomost, przy którym cumują statki. Ponadto na plaży do dyspozycji Gości sprzęt pływający: rowery wodne, łodzie wiosłowe i kajaki.

Beach Bar - plaża Hotelu Europa

W tym roku serdecznie zapraszamy do naszego baru na plaży. Cudowna atmosfera, letni chillout nad samym brzegiem jeziora, ognisko, kiełbaski, leżaki, hamaki, zachód słońca, piasek, pachnąca latem trawa a nawet kamyki tworzą niezapomniany klimat. Do tego oczywiście zimny czeski Kozel, regionalny Kormoran i orzeźwiająca lemoniada (arbuzowa doskonała).

Pokoje dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Hotel jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych z dysfunkcją narządów ruchu. Posiadamy windę, drzwi główne - automatyczne, podjazd do hotelu.  Obiekt bez barier architektonicznych: swobodne wejście do restauracji, sali sportowej, na taras. Ponadto posiadamy dwa pokoje typowo przystosowane, z dużą łazienką, odpowiednio szerokimi drzwiami wejściowymi oraz do łazienki. Poza pokojami przystosowanymi, hotel w kilku dodatkowych pokojach ma zamontowane uchwyty w łazience. Na wyposażeniu hotelu są również krzesełka sanitarne pod prysznic.

pagLeft » pagRight »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij