-1° C

Atrakcje hotelu

 

EUROPA SPORT CENTER

W lutym 2014 roku w Hotelu Europa została oddana do użytku nowa sala przygotowana do kompleksowej obsługi zajęć sportowych, która swą inaugurację zaczęła od obozu szkoleniowo – kondycyjnego KRAV MAGA WINTER CAMP GIŻYCKO 2014.

Sala o powierzchni 270 m2 z matą puzzlową grubości 4 cm jest jedyną tak dużą salą do uprawiania sportów sztuk walki w całej północno – wschodniej Polsce. Wyposażona jest w 14 worków bokserskich, liny do MMA, skakanki, tarcze do tarczowania, pasy TXR, łapy trenera, worki bułgarskie, kettlebell.

Cena wynajmu sali:

Naszą dodatkową ofertą są treningi grupowe i personalne technik samoobrony, również dla dzieci i dla kobiet prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską. Nasi instruktorzy to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w krav maga oraz innych sztukach i sportach walki, szkoleni w Izraelu, żołnierze uczestniczący w misji w Afganistanie.

Nowa inwestycja hotelu jaką jest Sala Sportowa jest doskonałą bazą do organizacji wszelkiego rodzaju obozów sportowych. Europa Sport Center to wspaniała propozycja dla wszystkich pragnących połączyć ruch z wypoczynkiem nad brzegiem jeziora. Organizując zgrupowanie sportowe jesteście Państwo w doskonałych rękach i w idealnym miejscu: Szef Kuchni będzie czuwał nad przygotowaniem odpowiednio skonstruowanego menu dla aktywnych a położenie naszego hotelu z dala od zgiełku miasta i nad samą wodą, zapewni Państwu ukojenie i odprężenie po zajęciach spędzonych aktywnie.

pagLeft » pagRight »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij