13° C

Sport

ATRAKCJE SPORTOWE W NASZYM MIEŚCIE DOSTĘPNE LATEM I ZIMĄ

Kryte lodowisko w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych jest obiektem dostępnym dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa oraz organizatorów imprez sportowych.

W hali znajdują się: tafla lodowa o wymiarach 30m x 60m, trybuna z 280 miejscami siedzącymi, wypożyczalnia łyżew, szatnie dla użytkowników, szatnie z zapleczem sanitarnym dla zawodników oraz pomieszczenia klubowe.

Godziny otwarcia:     Pon. - Pt: 08:00 - 22:00; Sob. - Nd: 09:00 - 22:00

    

Pływanie na basenie jest formą sportu, którą poleca się osobom w każdym wieku. Basen relaksuje, odpręża odchudza oraz ujędrnia ciało. Pływanie ma dobroczynny wpływ nie tylko na ciało ale także na umysł. Dzięki regularnemu pływaniu na basenie z łatwością możemy utrzymać doskonałą figurę. Po wyjściu z wody odczuwamy lekkie zmęczenie, ale jesteśmy jakby lżejsi oraz czujemy się odprężeni.

Charakterystyka basenu: basen sportowy 312,5 m2, basen rekreacyjny 12 m2, wymiary basenu 25m x 12,5m, głębokość basenu 1,2m – 1,9m, 6 torów ze słupkami startowymi, 120 miejsc siedzących na widowni.

Na pływalni można również skorzystać z brodzika z hydromasażem, który jest świetną formą relaksu oraz sauny, korzystanie z której daje uczucie odprężenia i wypoczynku.

Godziny otwarcia:     Pon. - Pt: 14:00 - 22:00; Sob. - Nd: 10:00 - 22:00

  

Lokal utrzymany w klimacie klubowym oferuje 4 tory bowlingowe, 3 stoły bilardowe, parkiet i doskonale zaopatrzony bar.

Bowling Pub to miejsce dla ludzi w każdym wieku i różnych zainteresowaniach, ceniących sobie dobrą zabawę, luźną atmosferę oraz wysoki standard i profesjonalną obsługę.

Godziny otwarcia:    7 dni w tygodniu od 12:00 do 23:00

  

Jadąc samochodem w mroźną pogodę wystaw głowę przez okno. Lód w oczach, mróz w nosie i uderzenie adrenaliny – na takie wrażenia liczą amatorzy bojerów. Kiedyś elitarny sport dla zawodowców odradza się w wydaniu dla mieszczuchów amatorów. Bojery to sport w zasadzie dla każdego. Nie trzeba być żeglarzem, by spróbować latania na ślizgach lodowych. Żeglarstwo lodowe stanowi bardzo bezpieczną rozrywkę. Pozwala na przeżycie niesamowitych doznań wyzwalających dużą dawkę adrenaliny dzięki dynamicznym przyspieszeniom i rozwijanym prędkościom, możliwością skonfrontowania się z żywiołami we wspaniałej scenerii zimowych, mazurskich krajobrazów.

    

Kompleks sportowo-rekreacyjny położony w Wilkasach niedaleko Giżycka. W pierwszej części znajdują się szatnie i pomieszczenia sanitarno-higieniczne dla osób korzystających z basenu, w poziomie piwnicy zaś nowoczesna siłownia. Posiadamy również drugą siłownię - typową dla pań FITNESS. Druga część to niecka basenowa o szerokości 12,5 metra oraz głębokości od 0,8 do 1,8 metra z czterema torami pływackimi o długości 16,60 metra i dwoma 25-metrowymi. Pod trybunami w piwnicy zlokalizowano dwutorową kręgielnię i stół bilardowy, z kolei w sali gimnastycznej wybudowano ściankę wspinaczkową, na której może trenować jednocześnie sześć osób.  Park Wodny przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, jest obiektem bardzo przyjaznym dla rodzin z dziećmi, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie mogąc spędzić tam niezapomniane chwile.

Godziny otwarcia:     Pon. - Sob: 08:00 - 22:00; Nd: 11:00 - 21:00

  

Zapraszamy na jazdy na profesjonalnie przygotowanych stokach – ratrakowanych, sztucznie dośnieżanych i oświetlonych. Zapewniamy naukę jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

    

pagLeft » pagRight »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij